Chalupa
v Dolní Suché

Semináře

Mateřská škola Ottománek je držitelem akreditace MŠMT pro pořádání seminářů pro pedagogy v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Za devět let fungování mateřské školy se nám podařilo nasbírat praktické zkušenosti, náměty a nápady z mnoha oblastí života ve školce – dítě a svět, dítě a společnost, dítě a ten druhý, dítě a tělo, dítě a psychika. Naše semináře přinášejí pedagogickým pracovníkům jak nejnovější teoretické poznatky, tak i praktické postřehy, které rádi předáme dále, aby je mohli pedagogové jednoduše používat ve své každodenní praxi. Absolventi semináře obdrží Osvědčení o absolvování a metodické materiály.

Aktuální semináře

Prohlédněte si, jaké semináře pro vás aktuálně připravujeme, a přečtěte si o nich více. Témata našich seminářů jsou různorodá a jistě si mezi nimi vybere každý pedagog.

Náš tým

Náš lektorský tým se skládá ze zkušených profesionálů. Jsme rádi, když ve školce funguje vzájemná inspirace – dětičky se snažíme inspirovat a ony pak na oplátku přirozeně inspirují nás.

Kontakty

Zde naleznete kontaktní informace, jejichž prostřednictvím se můžete seznámit s místem konání seminářů, zarezervovat si místo na semináři nebo získat další, doplňující informace.